EĞİTİM Kategorisinde 244 haber bulunmaktadır...

“Medya HİT” çalışmalarına başladı

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi, medya takip ve analiz uygulama çalışmalarını “Medya HİT” aracılığıyla gerçekleştirecek. Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin gönüllü katılımıyla oluşan grup, takip ve analizi istenen yayınların elektronik ortamda izlenmesini sağlayacak.

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi, yükseköğrenim, medya, iletişim ve halkla ilişkilerle ilgili medya takip ve analiz uygulama çalışmalarını “Medya HİT” aracılığıyla gerçekleştirmeye basladı. Öğrencilerin konuyla ilgili bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlamayı amaçlayan grup, Öğr.Gör. Meral Berzah yönetiminde kuruldu. Berzah’ın koordinatörlüğünde lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin gönüllü katılımıyla oluşturulan grup, medya takip ve analizi istenen yayınların elektronik ortamda izlenmesini sağlayacak.

“Medya HIT”; belirtilen yayınlarda, Kocaeli Üniversitesi, KOÜ İletişim Fakültesi, diğer iletişim fakülteleri, yükseköğrenim, medya ve iletişim alanındaki teknolojik gelismeler ve halkla ilişkilerle ilgili haber ve yorumları izleyecek. Fakülte internet sayfasında ilgili haberlere yer verecek ve belirlenen periyotlarda nicel analiz yapacak olan “Medya HIT”, iletişim alanındaki akademik faaliyetleri de takip edecek. Medya ile ilgili adres ve isim rehberi oluşturularak, grup tarafından sürekli güncellenecek.

Daha Fazla Göster 11/11/2005 || 2015

Burs adayları belli oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin vereceği bursa hak kazanan öğrenciler belli oldu. Yaklaşık 10 bin kişinin yer aldığı listede yapılan değerlendirme sonucu, belgelerinde eksikleri bulunmayan ve bildirmiş oldukları beyanlara uyan 6 bin 611 öğ...

Daha Fazla Göster 11/11/2005 || 2017

Fakültemizde 'İlk Ders' heyecanı

Umuttepe Yerleşkesi’nde ikinci yılına başlayan Fakültemiz, 2005-2006 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın coşkusunu öğrencileri ve öğretim elemanları ile birlikte “ilk ders” etkinliğinde kutladı.

Daha Fazla Göster 19/10/2005 || 2026

KO-MEK'te grafik tasarım kursu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Edindirme Kursları (KO-MEK) grafik tasarımı kursları vermeye başladı

Daha Fazla Göster 30/11/1999 || 2015