Gazeteciler Zirvesine Geri Sayım

 MUSTAFA EREN AKPINAR 10/01/2018 GÜNCEL 32
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KGC) tarafından düzenlenen Basın Onur Günü Türk Dünyası Gazetecileri Zirvesi 14 Ocak 2018 tarihinde başlıyor. Zirveye birçok gazeteci ve akademisyen katılacak.
Gazeteciler Buluşuyor. Gazeteciler Buluşuyor.

KGC tarafından tertiplenen zirveye Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Menderes Demir, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamza Çakır, Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Vugar Aliyev ve Türk-Balkan Cumhuriyetleri Basın-Yayın Kuruluşları temsilcileri ile İletişim Fakültelerinin Öğretim Üyeleri katılım gösterecek. 

 

Ödüller 16 Ocak’ta Sahiplerine Kavuşacak

Gazeteciler Zirvesi 14 Ocak 2018 tarihinde başlayıp 16 Ocak 2018 tarihinde son bulacak.

16 Ocak sabahı İzmit Tren Garı’nda buluşulacak ve Kültür Tepesi Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunumu yapılacak. Sunum gerçekleştikten sonra ise Sabancı Kültür Merkezi'nde tören açılışı yapılacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayacak olan törende gazetecilik dünyasının önemli isimleri konuşmalarını gerçekleştirecek. Ardından Basın Onur Ödülleri sahiplerine kavuşacak. Zirve, yazarlara plaketlerinin verilmesinden sonra son bulacak.

GÜNCEL Kategorisindeki diğer haberler

İletişim Bilimcilerden Fakültemize Ziyaret

16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri kapsamında Kocaeli'ye gelen aralarında iletişim bilimlerinin önemli isimlerinden Prof. Dr. Korkmaz Alemdar'ın da yer aldığı akademisyenler fakültemizi ziyaret etti. 

Daha Fazla Göster 17/01/2018 || 184

Yıldız Entegre Lisesi Haber Atölyelerine Kavuştu

Kocaeli Yıldız Entegre Ticaret Meslek Lisesi, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti önderliğinde uygulamaya sokulan Gazetecilik Haber Atölyesi ve Masaüstü Yayıncılık Atölyesi’nin açılışı gerçekleşti.

Daha Fazla Göster 16/01/2018 || 73

KOÜHA’yı Gururlandıran Ödül

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE) tarafından, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Gazetecilik Yarışması’ndan Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Gazetesi Genç Açı iki ödüll...

Daha Fazla Göster 16/01/2018 || 164

95 Yıl Önce Bugün: Atatürk İlk ve Tek Basın Toplantısını Yaptı

Atatürk’ün ilk ve tek olarak 16 Ocak 1923 tarihinde Kocaeli’nde düzenlediği basın toplantısının 95’inci yıl dönümünde, Basın Onur Günü bir dizi etkinlikle kutlandı. İlk olarak Kocaeli Kült...

Daha Fazla Göster 16/01/2018 || 12

Türk Dünyası Gazetecileri Bu Zirvede Buluştu

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE), Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü işbirliğinde Kocaeli’de ilk defa uluslararası boyutta “Türk D&uu...

Daha Fazla Göster 15/01/2018 || 55

Gazeteciler Zirvesine Geri Sayım

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KGC) tarafından düzenlenen Basın Onur Günü Türk Dünyası Gazetecileri Zirvesi 14 Ocak 2018 tarihinde başlıyor. Zirveye birçok gazeteci ve akademisyen katılacak.

Daha Fazla Göster 10/01/2018 || 33

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler