“Değerinizi Bilen Şirketlerle Çalışın''

 NURSEDA GEREK 13/12/2017 GÜNCEL 2029
Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Anıtpark Konferans Salonu’nda 13 Aralık Çarşamba günü ''Sağlıkta Rönesans'' adlı konferans gerçekleştirildi. Etkinliğe konuşmacı olarak Rönesans Holding Dizayn Direktörü Cem Dipçin ve Holding Proje İşleri Müdürü Mehmet Baytan katıldı.
Rönesans Holding Dizayn Direktörü Cem Dipçin sunumunu gerçekleştiriyor. Rönesans Holding Dizayn Direktörü Cem Dipçin sunumunu gerçekleştiriyor.
Holding Proje İşleri Müdürü Mehmet Baytan konuşması sırasında Holding Proje İşleri Müdürü Mehmet Baytan konuşması sırasında

KOÜ Mimarlık Fakültesi tarafından ''Sağlıkta Rönesans'' adlı bir konferans düzenlendi. Konferans tanıtım filminin gösterimiyle başladı. Rönesans Holding sağlık alanına girdiğinden beri çalışmalarını devlet desteğiyle yürütüldüğü ifade edildi. Firma hakkında genel bir bilgi veren Dizayn Direktörü Cem Dipçin kariyer ve iş fırsatları hakkında gençlere birçok tüyo verdi. Dipçin “Değerinizi bilen şirketlerle çalışıyorsanız çok şanslısınız” cümlesiyle dinleyenleri etkiledi.Sağlık alanında eşitsizliği gidermek amaçlı başlayan projenin gitgide büyük bir alana yayıldığını söyleyen Dipçin “Kaliteden ödün vermiyoruz” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

Dipçin’den sonra Holding Proje İşleri Müdürü Mehmet Baytan mimarlık öğrencilerini ilgilendiren konulardan bahsetti. Kendisi de mimar olan Baytan gelecekteki meslektaşlarına alanları hakkında tasarımsal bilgilendirmede bulundu.

Projelerinden bahseden konuşmacılar slaytlarla sayısal verileri dinleyenlere aktardılar.

Konferans, dinleyenlerin sorularının cevaplanmasıyla son buldu.

GÜNCEL Kategorisindeki diğer haberler

''Atıklara Hem Ham Madde Hemde Çevresel Gözle Bakmalıyız''

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Çevre Mühendisliğİ öğrencileri tarafından Elektronik Atıklar konulu konferans düzenlendi. Prof.Dr.Savaş Ayberk Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe EXITCOM Recycling Firması Gen...

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 19

Yüreklere Sevda Eker Türküler

Kocaeli Üniversite'si Baki Komsuoğlu Konferans Salonu'nda Türk Halk Müziği Korosu konseri gerçekleşti.

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 18

Bir Milletin Var Olma Hikayesi

Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin düzenlediği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü “Gazilerimizin Gözünden” aldı etkinlik Prof. Dr. Servettin Bilir Konferans Salonu’nda gerçekleşti...

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 23

"Çocukların Kalbine Bir Parça Yerleştirmek İster Misin?"

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Üniversite Pazarı’nda Genç İz önderliğinde Kimsesiz Otizmli Çocuklar yararına kermes düzenlendi.

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 24

Sahiplenmenin Farklı Türleri Konuşuldu

Kocaeli Toplum ve Ruh Sağlığı Birimi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyelerinin katılımıyla ''Sahiplenme ve Sahiplenilme'' isimli söyleşi düzenlendi. Kocaeli Büyükşehir...

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 34

Ödüllü Filmler KOÜ Öğrencileri İle Buluştu

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi 3 Mayıs Amfisi’nde gerçekleştirilen Akbank 14. Kısa Film Festivali öğrenciler tarafından ilgiyle karşılandı.

Daha Fazla Göster 16/04/2018 || 33

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler