“Değerinizi Bilen Şirketlerle Çalışın''

 NURSEDA GEREK 13/12/2017 GÜNCEL 95
Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Anıtpark Konferans Salonu’nda 13 Aralık Çarşamba günü ''Sağlıkta Rönesans'' adlı konferans gerçekleştirildi. Etkinliğe konuşmacı olarak Rönesans Holding Dizayn Direktörü Cem Dipçin ve Holding Proje İşleri Müdürü Mehmet Baytan katıldı.
Rönesans Holding Dizayn Direktörü Cem Dipçin sunumunu gerçekleştiriyor. Rönesans Holding Dizayn Direktörü Cem Dipçin sunumunu gerçekleştiriyor.
Holding Proje İşleri Müdürü Mehmet Baytan konuşması sırasında Holding Proje İşleri Müdürü Mehmet Baytan konuşması sırasında

KOÜ Mimarlık Fakültesi tarafından ''Sağlıkta Rönesans'' adlı bir konferans düzenlendi. Konferans tanıtım filminin gösterimiyle başladı. Rönesans Holding sağlık alanına girdiğinden beri çalışmalarını devlet desteğiyle yürütüldüğü ifade edildi. Firma hakkında genel bir bilgi veren Dizayn Direktörü Cem Dipçin kariyer ve iş fırsatları hakkında gençlere birçok tüyo verdi. Dipçin “Değerinizi bilen şirketlerle çalışıyorsanız çok şanslısınız” cümlesiyle dinleyenleri etkiledi.Sağlık alanında eşitsizliği gidermek amaçlı başlayan projenin gitgide büyük bir alana yayıldığını söyleyen Dipçin “Kaliteden ödün vermiyoruz” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

Dipçin’den sonra Holding Proje İşleri Müdürü Mehmet Baytan mimarlık öğrencilerini ilgilendiren konulardan bahsetti. Kendisi de mimar olan Baytan gelecekteki meslektaşlarına alanları hakkında tasarımsal bilgilendirmede bulundu.

Projelerinden bahseden konuşmacılar slaytlarla sayısal verileri dinleyenlere aktardılar.

Konferans, dinleyenlerin sorularının cevaplanmasıyla son buldu.

GÜNCEL Kategorisindeki diğer haberler

İletişim Bilimcilerden Fakültemize Ziyaret

16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri kapsamında Kocaeli'ye gelen aralarında iletişim bilimlerinin önemli isimlerinden Prof. Dr. Korkmaz Alemdar'ın da yer aldığı akademisyenler fakültemizi ziyaret etti. 

Daha Fazla Göster 17/01/2018 || 184

Yıldız Entegre Lisesi Haber Atölyelerine Kavuştu

Kocaeli Yıldız Entegre Ticaret Meslek Lisesi, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti önderliğinde uygulamaya sokulan Gazetecilik Haber Atölyesi ve Masaüstü Yayıncılık Atölyesi’nin açılışı gerçekleşti.

Daha Fazla Göster 16/01/2018 || 73

KOÜHA’yı Gururlandıran Ödül

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE) tarafından, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Gazetecilik Yarışması’ndan Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Gazetesi Genç Açı iki ödüll...

Daha Fazla Göster 16/01/2018 || 164

95 Yıl Önce Bugün: Atatürk İlk ve Tek Basın Toplantısını Yaptı

Atatürk’ün ilk ve tek olarak 16 Ocak 1923 tarihinde Kocaeli’nde düzenlediği basın toplantısının 95’inci yıl dönümünde, Basın Onur Günü bir dizi etkinlikle kutlandı. İlk olarak Kocaeli Kült...

Daha Fazla Göster 16/01/2018 || 12

Türk Dünyası Gazetecileri Bu Zirvede Buluştu

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE), Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü işbirliğinde Kocaeli’de ilk defa uluslararası boyutta “Türk D&uu...

Daha Fazla Göster 15/01/2018 || 55

Gazeteciler Zirvesine Geri Sayım

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KGC) tarafından düzenlenen Basın Onur Günü Türk Dünyası Gazetecileri Zirvesi 14 Ocak 2018 tarihinde başlıyor. Zirveye birçok gazeteci ve akademisyen katılacak.

Daha Fazla Göster 10/01/2018 || 33

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler