KOÜ İletişimde Hocalar ve Öğrenciler Bir Araya Geldi

 DİLARA KARAASLAN 12/10/2017 GÜNCEL/ EĞİTİM 661
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Tanıtım ve Tanışma Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Düzenlenen etkinlikte fakülte hocaları ve öğrenciler bir araya geldi. 
Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Tanıtım ve Tanışma Toplantısı fakültenin fuaye alanında gerçekleştirildi. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Tanıtım ve Tanışma Toplantısı fakültenin fuaye alanında gerçekleştirildi.
Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.
Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, fakültenin uygulama birimlerine dikkat çekti. Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, fakültenin uygulama birimlerine dikkat çekti.
Koü İletişim Fakültesi Dekanı ve Öğretim Üyeleri fuaye alanındaki etkinliğe katıldı. Koü İletişim Fakültesi Dekanı ve Öğretim Üyeleri fuaye alanındaki etkinliğe katıldı.
Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Akça, gazetecilik bölümü öğrencilerine fakülte ve bölüm hakkında bilgiler verdi. Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Akça, gazetecilik bölümü öğrencilerine fakülte ve bölüm hakkında bilgiler verdi.

Birinci sınıfların fakülte ve okula adapte edilmesi amacıyla gerçekleştirilen Tanıtım ve Tanışma  Toplantısı, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Mustafa  Yılmaz ve Doç. Dr. Nihal Paşalı Taşoğlu, bölüm başkanları, öğretim üyeleri ve öğrencilerin  katılımıyla Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Fuaye Alanı'nda gerçekleşti.

Öğrenciler için Fırsat

Fakülte Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar, yeni eğitim öğretim yılında fakülteye katılan öğrencilere başarılar dileyerek “Bu gibi etkinlikler öğrencilerin birbirlerini tanıması ve kariyer planlaması yapabilmesi için önemlidir” şeklinde konuştu. Akhisar, öğrencilerin bu toplantılar sayesinde fakülte içerisindeki fırsatlar hakkında bilgi sahibi olduklarını ve bu fırsatları değerlendirdiklerini vurguladı.

Uygulama Birimleri Önemli

 Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz ise öğrencilerin teorik olarak alacakları eğitimi uygulamaya geçirebilmeleri için okulun uygulama birimlerinin önemine dikkat çekti. Yılmaz, öğrencilerin uygulama birimlerini tanımaları için tanışma toplantısının gerekli olduğunu söyledi.

 İletişim Fakültesi içerisinde Gazetecilik, Radyo Televizyon ve Sinema, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ve Görsel İletişim Tasarımı bölümleri ayrı ayrı olarak toplantılarını gerçekleştirdi. Daha sonra öğretim üyeleri ve öğrenciler fakültenin fuaye alanına davet edildi ve etkinlik fuaye alanında yapılan ikramların ardından son buldu.

Kategorisindeki diğer haberler

Geçmişten Günümüze Öğretmen Okulları

 Koceli Üniversitesi (KOÜ) Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Servettin Bilir Konferans Salonu'nda 16 Mart Öğretmen Okullarının 170'inci yıldönümünde anma programı gerçekleştirildi. Etkinliğe  ko...

Daha Fazla Göster 16/03/2018 || 16

'Gazeteciler Kendi Yaralarına Merhem Olamıyor'

8 Mart Dünya Kadınlar Günü yaklaşırken Kocaeli İletişim Fakültesi'nde Yerel Medya dersi kapsamında yerel medyada çalışan kadın gazetecileri ağırlandı. Etkinlikte her ikisi de KOÜ İletişim mezunu olan Kocae...

Daha Fazla Göster 07/03/2018 || 64

Kocaeli Üniversitesi’ne İki Ödül

Aydın Doğan Vakfı’nın her sene düzenlediği bu sene 29’uncusu gerçekleştirilen Genç İletişimciler Yarışması’nın ödülleri Yeditepe Üniversitesi’nde sahiplerine ulaştı . Kocaeli Üniversi...

Daha Fazla Göster 01/03/2018 || 47

Elginkan Vakfı'nda Haber Semineri

Elginkan Vakfı öncülüğünde ‘Haber Yazma Teknikleri’ adlı bir seminer düzenlendi. Seminerde eğitimci olarak Yönetim Danışmanı Melike Akın yer aldı. Etkinlik, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ...

Daha Fazla Göster 26/02/2018 || 102

TRT ve İletişim Fakültesi Öğrencileri Buluştu

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesinde bugün 4. Geleceğin iletişimcileri Yarışması tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıda, TRT Medya Eğitim Koordinatörlüğü Müdürü Ekrem Özdemir ko...

Daha Fazla Göster 19/02/2018 || 60

“En Çağdaş Sınıf En Gürültülü Sınıftır”

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Eğitim Fakültesi tarafından ‘Etkinliklerle İlk Okuma Yazma Öğrenimi’ adlı etkinlik Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi. 

Daha Fazla Göster 12/12/2017 || 145

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler