KOÜ İletişimde Hocalar ve Öğrenciler Bir Araya Geldi

 DİLARA KARAASLAN 12/10/2017 GÜNCEL/ EĞİTİM 498
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Tanıtım ve Tanışma Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Düzenlenen etkinlikte fakülte hocaları ve öğrenciler bir araya geldi. 
Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Tanıtım ve Tanışma Toplantısı fakültenin fuaye alanında gerçekleştirildi. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Tanıtım ve Tanışma Toplantısı fakültenin fuaye alanında gerçekleştirildi.
Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.
Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, fakültenin uygulama birimlerine dikkat çekti. Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, fakültenin uygulama birimlerine dikkat çekti.
Koü İletişim Fakültesi Dekanı ve Öğretim Üyeleri fuaye alanındaki etkinliğe katıldı. Koü İletişim Fakültesi Dekanı ve Öğretim Üyeleri fuaye alanındaki etkinliğe katıldı.
Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Akça, gazetecilik bölümü öğrencilerine fakülte ve bölüm hakkında bilgiler verdi. Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Akça, gazetecilik bölümü öğrencilerine fakülte ve bölüm hakkında bilgiler verdi.

Birinci sınıfların fakülte ve okula adapte edilmesi amacıyla gerçekleştirilen Tanıtım ve Tanışma  Toplantısı, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Mustafa  Yılmaz ve Doç. Dr. Nihal Paşalı Taşoğlu, bölüm başkanları, öğretim üyeleri ve öğrencilerin  katılımıyla Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Fuaye Alanı'nda gerçekleşti.

Öğrenciler için Fırsat

Fakülte Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar, yeni eğitim öğretim yılında fakülteye katılan öğrencilere başarılar dileyerek “Bu gibi etkinlikler öğrencilerin birbirlerini tanıması ve kariyer planlaması yapabilmesi için önemlidir” şeklinde konuştu. Akhisar, öğrencilerin bu toplantılar sayesinde fakülte içerisindeki fırsatlar hakkında bilgi sahibi olduklarını ve bu fırsatları değerlendirdiklerini vurguladı.

Uygulama Birimleri Önemli

 Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz ise öğrencilerin teorik olarak alacakları eğitimi uygulamaya geçirebilmeleri için okulun uygulama birimlerinin önemine dikkat çekti. Yılmaz, öğrencilerin uygulama birimlerini tanımaları için tanışma toplantısının gerekli olduğunu söyledi.

 İletişim Fakültesi içerisinde Gazetecilik, Radyo Televizyon ve Sinema, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ve Görsel İletişim Tasarımı bölümleri ayrı ayrı olarak toplantılarını gerçekleştirdi. Daha sonra öğretim üyeleri ve öğrenciler fakültenin fuaye alanına davet edildi ve etkinlik fuaye alanında yapılan ikramların ardından son buldu.

Kategorisindeki diğer haberler

Gençler Kendini Bulma Yollarını Ertan Beceren'le Öğrendi

 İlim Yayma Cemiyeti tarafından Uluslararası Gençlik Merkezi'nde "Senden ne olur?"  adlı etkinlik düzenlendi. Etkinlikte Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yardımcı Doç. Dr...

Daha Fazla Göster 13/10/2017 || 341

KOÜ İletişimde Hocalar ve Öğrenciler Bir Araya Geldi

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Tanıtım ve Tanışma Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Düzenlenen etkinlikte fakülte hocaları ve öğrenciler bir araya geldi...

Daha Fazla Göster 12/10/2017 || 499

KOÜ ve İstanbul Ayvansaray Üniversitesi'nden Uluslararası Kongre

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi ile İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ortaklığında 2. Uluslararası İletişim Bilimi ve Medya Araştırmaları Kongresi (ICSMSC) düzenleniyor. Kongre 1-4 Kasım tarihleri arasında İ...

Daha Fazla Göster 03/10/2017 || 129

"Her İnsanın Bir Potansiyeli Var"

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Türkiye İktisadi ve Ticari İlimler Talebeleri Staj Komitesinin (AIESEC) tanıtım etkinliği Prof. Dr. Savaş Ayberk Konferans Salonunda öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Daha Fazla Göster 28/09/2017 || 329

KOÜ Kültür Evi’nde Kültür ve Medya Konuşuldu

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Kültür Evi’nde düzenlenen, ‘Popüler Kültür, Medya ve Kimlik’ isimli seminer KOÜ Basın Halkla İlişkiler Müdürü aynı zamanda KOÜ İletişim Fakü...

Daha Fazla Göster 10/05/2017 || 325

Genç Beyinler Siber Zorbalığa Dur Diyecek

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Baştürk Akça, Seymen Koleji’nde düzenlenen 'Siber Zorbalık' konulu seminerde minik internet kullanıcılarıyla bu...

Daha Fazla Göster 24/04/2017 || 416

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler