KOÜ İletişimde Hocalar ve Öğrenciler Bir Araya Geldi

 DİLARA KARAASLAN 12/10/2017 GÜNCEL/ EĞİTİM 583
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Tanıtım ve Tanışma Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Düzenlenen etkinlikte fakülte hocaları ve öğrenciler bir araya geldi. 
Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Tanıtım ve Tanışma Toplantısı fakültenin fuaye alanında gerçekleştirildi. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Tanıtım ve Tanışma Toplantısı fakültenin fuaye alanında gerçekleştirildi.
Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.
Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, fakültenin uygulama birimlerine dikkat çekti. Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, fakültenin uygulama birimlerine dikkat çekti.
Koü İletişim Fakültesi Dekanı ve Öğretim Üyeleri fuaye alanındaki etkinliğe katıldı. Koü İletişim Fakültesi Dekanı ve Öğretim Üyeleri fuaye alanındaki etkinliğe katıldı.
Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Akça, gazetecilik bölümü öğrencilerine fakülte ve bölüm hakkında bilgiler verdi. Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Akça, gazetecilik bölümü öğrencilerine fakülte ve bölüm hakkında bilgiler verdi.

Birinci sınıfların fakülte ve okula adapte edilmesi amacıyla gerçekleştirilen Tanıtım ve Tanışma  Toplantısı, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Mustafa  Yılmaz ve Doç. Dr. Nihal Paşalı Taşoğlu, bölüm başkanları, öğretim üyeleri ve öğrencilerin  katılımıyla Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Fuaye Alanı'nda gerçekleşti.

Öğrenciler için Fırsat

Fakülte Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar, yeni eğitim öğretim yılında fakülteye katılan öğrencilere başarılar dileyerek “Bu gibi etkinlikler öğrencilerin birbirlerini tanıması ve kariyer planlaması yapabilmesi için önemlidir” şeklinde konuştu. Akhisar, öğrencilerin bu toplantılar sayesinde fakülte içerisindeki fırsatlar hakkında bilgi sahibi olduklarını ve bu fırsatları değerlendirdiklerini vurguladı.

Uygulama Birimleri Önemli

 Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz ise öğrencilerin teorik olarak alacakları eğitimi uygulamaya geçirebilmeleri için okulun uygulama birimlerinin önemine dikkat çekti. Yılmaz, öğrencilerin uygulama birimlerini tanımaları için tanışma toplantısının gerekli olduğunu söyledi.

 İletişim Fakültesi içerisinde Gazetecilik, Radyo Televizyon ve Sinema, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ve Görsel İletişim Tasarımı bölümleri ayrı ayrı olarak toplantılarını gerçekleştirdi. Daha sonra öğretim üyeleri ve öğrenciler fakültenin fuaye alanına davet edildi ve etkinlik fuaye alanında yapılan ikramların ardından son buldu.

Kategorisindeki diğer haberler

“En Çağdaş Sınıf En Gürültülü Sınıftır”

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Eğitim Fakültesi tarafından ‘Etkinliklerle İlk Okuma Yazma Öğrenimi’ adlı etkinlik Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi. 

Daha Fazla Göster 12/12/2017 || 43

Öğretmen Adayları 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Prof. Dr. Sedat Sever’le Buluştu

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Mühendislik Fakültesi Savaş Ayberk Konferans Salonu’nda Eğitim Fakültesi tarafından ‘Çocuk Okur Büyük Düşünür’ semineri gerçekleştirildi. Seminerd...

Daha Fazla Göster 24/11/2017 || 54

Öğretmen Öğrencilerine İlham Olabilendir

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde emekli öğretmen Hayri Bostan ile hayat hikayesi ve eğitim üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Hayri Bostan’ın öğretmenlik macerası okumak için evden ka...

Daha Fazla Göster 24/11/2017 || 123

''Öğretmenlik Hayata Pozitif Bakmamı Sağlıyor''

Her dönemin en kutsal mesleği olarak kabul edilen öğretmenlik, aynı zamanda yeni neslin başarısı ve gelecek günlerin aydınlığı adına gençliğe katkısı en fazla olan meslek gruplarındandır. 24 Kasım Öğretmenler Gü...

Daha Fazla Göster 23/11/2017 || 57

Bir Öğretmenin Gözünden Eğitim

 “Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür" nesiller ister.” Mustafa Kemal Atatürk   Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretmenlerimize ar...

Daha Fazla Göster 23/11/2017 || 184

''Öğretmenlik En Doğru Tercihim''

24 Kasım Öğretmenler Günü gibi özel bir günde öğretmenlik mesleği ve eğitim ile ilgili sorularımızı akademisyen olarak görev yapan Dilek Işıkhan'a yönelttik. Işıkhan, mesleğinin tarifini yaparken&nb...

Daha Fazla Göster 23/11/2017 || 67

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler