“Face To Fest’17” Tüm Hızıyla Devam Ediyor

 Kübra Topçuoğlu 09/05/2017 GÜNCEL 99
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ)  Liderlik Kulübü’nün düzenlediği  “Face To Fest’17”etkinliği ikinci gününde de yoğun ilgiyle devam etti.
Sunucu Dilara Gönder'e ödül verildi. Sunucu Dilara Gönder'e ödül verildi.
Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Ceo'su Mehmet Sindel Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Ceo'su Mehmet Sindel
e-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı e-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı

Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü’nün düzenlediği ve dün Baki Komsuoğlu Konferans Salonu’nda başlayan etkinliğin bugün ikinci günü gerçekleşti. Günün açılışını e-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı yaptı. Halıcı, iş başvuruları, cv hazırlama, iş başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili bilgi vererek başlayan konuşmasını öğrencilerden gelen soruları yanıtlayarak bitirdi.

Etkinliğin devamında mikrofonu Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Ceo’su Mehmet Sindel devraldı. Öğrencilere sorular sorup sahneye davet ederek, karşılıklı etkileşim içerisinde sunumunu gerçekleştiren Sindel, yoğun ilgi topladı. Hayatta başarı olduğu kadar, başarısızlığında olduğu üzerinde duran Sindel, kendi tecrübelerini anlatıp merak edilen soruları cevaplayarak konuşmasını sonlandırdı.

“Aynayı Kendime Değil, Karşı Tarafa Çevirdim”

Ardından Sunucu ve Oyuncu Dilara Gönder konuşmasını yapmak üzere sahneye çıktı. Gönder, esprili tavrıyla salonun ilgi odağı oldu. Yıllar önce yaptığı, “Zor İşler” programını anlatan Gönder,  “Ben, bana tutulan aynayı hep karşı tarafa çevirdim ve toplumda yaşananları göstermeye çalıştım” dedi. Yaptığı işin fiziki olduğu kadar ruhsal olarak da  kendisini yorduğunu söyleyen Gönder,  “Empati hissi yüksek bir insanım, bu işi yapabilmek için bazı duyguları bastırmak gerekiyor. Bir keresinde nöbet geçirdim” diyerek mesleğinde yaşadığı zorluklardan da bahsetti.Konuşmasının sonunda Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü tarafından "Yılın En İyi Ekran Yüzü" ödülü sunucu Dilara Gönder'e takdim edildi. 

 

Etkinliğin devamında Baba Kariyer Kurucusu Lokman İlhan, Microsoft Yazılım Müdürü Cavit Yantaç, ve Hey Mexico tiyatro grubu sahne aldı. 

GÜNCEL Kategorisindeki diğer haberler

Kocaeli'nin İlk Filmart Sergisi Açıldı

İzmit’in ritmi, Kocaeli Üniversite’si (KOÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Antre Sanat Galerisi’nde ölçüldü. 'Export_01: İzmit' adıyla düzenlenen sergide, öğrencilerin çek...

Daha Fazla Göster 06/06/2017 || 122

Export_01: İzmit Sergisi Açılıyor

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi ve İletişim Fakültesi ortaklığında ‘Export_01: İzmit’ isimli sergi gerçekleştirilecek. 

Daha Fazla Göster 05/06/2017 || 200

6. Sosyal Bilimler Kongresi Düzenlendi

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından düzenlenen Sosyal Bilimler Kongresi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde başladı. 

Daha Fazla Göster 26/05/2017 || 207

KOÜHA Ekibi Piknikte

Kocaeli Üniversitesi Haber Ajansı (KOÜHA) 2016-2017 eğitim öğretim yılını düzenlenen piknik töreniyle kapattı. KOÜHA'nın dönem sonu pikniğinde, öğrenciler ve akademisyenler bir araya geldi. 

Daha Fazla Göster 26/05/2017 || 199

KOÜ İletişim Fakültesinde Mezuniyet Coşkusu

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi 2016 - 2017 Eğitim ve Öğretim Yılı mezunlarını uğurladı. 16'ncı dönem mezunlarını veren fakülteden 685 öğrenci düzenlenen törenle diplomalarını ...

Daha Fazla Göster 25/05/2017 || 427

Yerel Basın ile Akademisyenler Sergide Buluştu

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi öğretim üyeleri ve Kocaeli yerel basını, 'Tarihin Tanıkları Fotoğraf Sergisi'nin açılışında bir araya geldi. KOÜ İletişim Fakültesi, Kocaeli Kent...

Daha Fazla Göster 24/05/2017 || 163

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler