“Face To Fest’17” Tüm Hızıyla Devam Ediyor

 Kübra Topçuoğlu 09/05/2017 GÜNCEL 171
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ)  Liderlik Kulübü’nün düzenlediği  “Face To Fest’17”etkinliği ikinci gününde de yoğun ilgiyle devam etti.
Sunucu Dilara Gönder'e ödül verildi. Sunucu Dilara Gönder'e ödül verildi.
Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Ceo'su Mehmet Sindel Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Ceo'su Mehmet Sindel
e-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı e-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı

Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü’nün düzenlediği ve dün Baki Komsuoğlu Konferans Salonu’nda başlayan etkinliğin bugün ikinci günü gerçekleşti. Günün açılışını e-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı yaptı. Halıcı, iş başvuruları, cv hazırlama, iş başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili bilgi vererek başlayan konuşmasını öğrencilerden gelen soruları yanıtlayarak bitirdi.

Etkinliğin devamında mikrofonu Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Ceo’su Mehmet Sindel devraldı. Öğrencilere sorular sorup sahneye davet ederek, karşılıklı etkileşim içerisinde sunumunu gerçekleştiren Sindel, yoğun ilgi topladı. Hayatta başarı olduğu kadar, başarısızlığında olduğu üzerinde duran Sindel, kendi tecrübelerini anlatıp merak edilen soruları cevaplayarak konuşmasını sonlandırdı.

“Aynayı Kendime Değil, Karşı Tarafa Çevirdim”

Ardından Sunucu ve Oyuncu Dilara Gönder konuşmasını yapmak üzere sahneye çıktı. Gönder, esprili tavrıyla salonun ilgi odağı oldu. Yıllar önce yaptığı, “Zor İşler” programını anlatan Gönder,  “Ben, bana tutulan aynayı hep karşı tarafa çevirdim ve toplumda yaşananları göstermeye çalıştım” dedi. Yaptığı işin fiziki olduğu kadar ruhsal olarak da  kendisini yorduğunu söyleyen Gönder,  “Empati hissi yüksek bir insanım, bu işi yapabilmek için bazı duyguları bastırmak gerekiyor. Bir keresinde nöbet geçirdim” diyerek mesleğinde yaşadığı zorluklardan da bahsetti.Konuşmasının sonunda Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü tarafından "Yılın En İyi Ekran Yüzü" ödülü sunucu Dilara Gönder'e takdim edildi. 

 

Etkinliğin devamında Baba Kariyer Kurucusu Lokman İlhan, Microsoft Yazılım Müdürü Cavit Yantaç, ve Hey Mexico tiyatro grubu sahne aldı. 

GÜNCEL Kategorisindeki diğer haberler

“Kocaeli Yalnızca Sanayi Kenti Değil, Sanat Kentidir”

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü tarafından ‘Bir Kent Bir Mekan’ adlı fotoğraf ve video sergisi Seka Kağıt Müzesi’nde açılışı gerçekleşti.

Daha Fazla Göster 12/12/2017 || 0

“En Çağdaş Sınıf En Gürültülü Sınıftır”

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Eğitim Fakültesi tarafından ‘Etkinliklerle İlk Okuma Yazma Öğrenimi’ adlı etkinlik Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi. 

Daha Fazla Göster 12/12/2017 || 22

KOÜ Glütensiz Kampüs'ü Konuştu

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Savaş Ayberk Konferans Salonu'nda ''Glütensiz Kampüs ve Çölyak Nedir'' adlı etkinlik gerçekleştirildi.

Daha Fazla Göster 11/12/2017 || 17

Yeni Polikliniğin Temeli Atıldı

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesinin Ek Poliklinik Binası temel atma töreni gerçekleşti. Umuttepe’deki törene Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, milletvekilleri, il protokolü ve KOÜ aka...

Daha Fazla Göster 08/12/2017 || 97

“Kanun Bilmemek Mazeret Değildir”

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesinde 'Tıbbi Uygulama Hataları ve Yasal Sorumluluklar' konulu birkonferans gerçekleştirildi. Kocaeli Tabip Odası öncülüğünde hazırlanan konferansta konuşmacı olara...

Daha Fazla Göster 07/12/2017 || 26

''Başarı İçin Dönüşüm Şart''

Kocaeli Üniversitesi(KOÜ) Mühendislik Kulübü'nün düzenlediği Com'Meet Nokia Haberleşme Semineri bugün Prof. Dr. Savaş Ayberk Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.  Seminere konuşmacı olarak...

Daha Fazla Göster 07/12/2017 || 60

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler