“Face To Fest’17” Tüm Hızıyla Devam Ediyor

 Kübra Topçuoğlu 09/05/2017 GÜNCEL 28
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ)  Liderlik Kulübü’nün düzenlediği  “Face To Fest’17”etkinliği ikinci gününde de yoğun ilgiyle devam etti.
Sunucu Dilara Gönder'e ödül verildi. Sunucu Dilara Gönder'e ödül verildi.
Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Ceo'su Mehmet Sindel Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Ceo'su Mehmet Sindel
e-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı e-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı

Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü’nün düzenlediği ve dün Baki Komsuoğlu Konferans Salonu’nda başlayan etkinliğin bugün ikinci günü gerçekleşti. Günün açılışını e-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı yaptı. Halıcı, iş başvuruları, cv hazırlama, iş başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili bilgi vererek başlayan konuşmasını öğrencilerden gelen soruları yanıtlayarak bitirdi.

Etkinliğin devamında mikrofonu Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Ceo’su Mehmet Sindel devraldı. Öğrencilere sorular sorup sahneye davet ederek, karşılıklı etkileşim içerisinde sunumunu gerçekleştiren Sindel, yoğun ilgi topladı. Hayatta başarı olduğu kadar, başarısızlığında olduğu üzerinde duran Sindel, kendi tecrübelerini anlatıp merak edilen soruları cevaplayarak konuşmasını sonlandırdı.

“Aynayı Kendime Değil, Karşı Tarafa Çevirdim”

Ardından Sunucu ve Oyuncu Dilara Gönder konuşmasını yapmak üzere sahneye çıktı. Gönder, esprili tavrıyla salonun ilgi odağı oldu. Yıllar önce yaptığı, “Zor İşler” programını anlatan Gönder,  “Ben, bana tutulan aynayı hep karşı tarafa çevirdim ve toplumda yaşananları göstermeye çalıştım” dedi. Yaptığı işin fiziki olduğu kadar ruhsal olarak da  kendisini yorduğunu söyleyen Gönder,  “Empati hissi yüksek bir insanım, bu işi yapabilmek için bazı duyguları bastırmak gerekiyor. Bir keresinde nöbet geçirdim” diyerek mesleğinde yaşadığı zorluklardan da bahsetti.Konuşmasının sonunda Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü tarafından "Yılın En İyi Ekran Yüzü" ödülü sunucu Dilara Gönder'e takdim edildi. 

 

Etkinliğin devamında Baba Kariyer Kurucusu Lokman İlhan, Microsoft Yazılım Müdürü Cavit Yantaç, ve Hey Mexico tiyatro grubu sahne aldı. 

GÜNCEL Kategorisindeki diğer haberler

İletişim Fakültesi 16. Dönem Mezunlarını Veriyor

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, 25 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek. 

Daha Fazla Göster 22/05/2017 || 172

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıktığı, Milli Mücadeleyi başlattığı bu özel günün 98’nci yılını yaşıyoruz. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Haber Ajansı (KOÜHA) ola...

Daha Fazla Göster 19/05/2017 || 73

KOÜ İletişim Fakültesi’nin Duvarları Graffiti İle Buluşuyor

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) iletişim Fakültesi Dekanlığı tarafından yürütülen proje ile fakülte duvarları graffiti sanatçıları tarafından boyanıyor.

Daha Fazla Göster 17/05/2017 || 137

KOÜ'lü Girişimciler Teknopark’ta

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Transfer Ofisi ve Alternatif Gelişim Kulübü iş birliği ile gerçekleşen ‘Girişimcilik Farkındalığı’ (Mikser) etkinliğinin birincisi 12-13-14 Mayıs’ta, Kocaeli Üniversitesi T...

Daha Fazla Göster 17/05/2017 || 73

Ünlü Vlogger KOÜ’de

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Prof. Dr.  Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi Körfez Salonu bugün Halkla İlişkiler Uzmanı ve ünlü youtube vlogger’ı Cansu Dengey’i ağırladı. 

Daha Fazla Göster 16/05/2017 || 111

Kocaeli Kitap Fuarı Yoğun İlgiyle Devam Ediyor

Yoğun ilginin yaşandığı 9. Kocaeli Kitap Fuarı, üçüncü gününde söyleşiler ve imza etkinlikleri ile devam ettti.  Günün ilk söyleşisinde Yazar Mevlana İdris ve Salih Zengin okurlarla bir araya geldi.

Daha Fazla Göster 15/05/2017 || 62

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler