Öğrenciler Sorunlarını Anlattı, Hocaları Not Aldı

 Oğuzhan Eke 08/05/2017 GÜNCEL 71
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda bugün “10. Mezuniyet Öncesi Tıp Çalıştayı” gerçekleştirildi. Çalıştayda KOÜ Tıp Fakültesi dönem temsilcisi öğrenciler tarafından fakülte sorunları ve öğrenci istekleri konuşuldu.
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda bugün “10. Mezuniyet Öncesi Tıp Çalıştayı” gerçekleştirildi Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda bugün “10. Mezuniyet Öncesi Tıp Çalıştayı” gerçekleştirildi

Etkinliğin klinik öncesi dönem oturumu başkanlığını Prof. Dr. Dilek Bayramgüler, klinik dönem oturum başkanlığını ise Prof. Dr. Hüsnü Efendi üstlendi. KOÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. N. Zafer Utkan ve Mezuniyet Öncesi Tıp Eğitimi Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Nevrim Dündar açılış konuşmasını yaparak çalıştayın amaçlarından bahsettiler. Açılışın ardından öğrenciler klinik öncesi dönem ve klinik dönem olmak üzere sırayla kürsüye çağrıldılar. Her dönem temsilcisi öğrenci, dönem öğrencilerinin istek, sorun ve düşüncelerini ilettiler. Daha sonra iletiler kurul temsilcisi öğretim görevlileri tarafından cevaplandı. Öğrencilerin en çok üzerinde durduğu sorunlar ise fakültenin fiziki yetersizliği, ders programındaki olumsuzluklar oldu. Daha önceki pozitif değişiklikler için teşekkür eden öğrenciler, bahar şenlikleri gibi sosyal aktivitelerin geri getirilmesi konusunda rektör ve dekanlıktan istekte bulundu. Katılımcı öğrenci ve öğretim görevlileri ile etkinlik devam etti. 

GÜNCEL Kategorisindeki diğer haberler

İletişim Fakültesi 16. Dönem Mezunlarını Veriyor

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, 25 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek. 

Daha Fazla Göster 22/05/2017 || 172

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıktığı, Milli Mücadeleyi başlattığı bu özel günün 98’nci yılını yaşıyoruz. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Haber Ajansı (KOÜHA) ola...

Daha Fazla Göster 19/05/2017 || 73

KOÜ İletişim Fakültesi’nin Duvarları Graffiti İle Buluşuyor

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) iletişim Fakültesi Dekanlığı tarafından yürütülen proje ile fakülte duvarları graffiti sanatçıları tarafından boyanıyor.

Daha Fazla Göster 17/05/2017 || 137

KOÜ'lü Girişimciler Teknopark’ta

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Transfer Ofisi ve Alternatif Gelişim Kulübü iş birliği ile gerçekleşen ‘Girişimcilik Farkındalığı’ (Mikser) etkinliğinin birincisi 12-13-14 Mayıs’ta, Kocaeli Üniversitesi T...

Daha Fazla Göster 17/05/2017 || 73

Ünlü Vlogger KOÜ’de

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Prof. Dr.  Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi Körfez Salonu bugün Halkla İlişkiler Uzmanı ve ünlü youtube vlogger’ı Cansu Dengey’i ağırladı. 

Daha Fazla Göster 16/05/2017 || 111

Kocaeli Kitap Fuarı Yoğun İlgiyle Devam Ediyor

Yoğun ilginin yaşandığı 9. Kocaeli Kitap Fuarı, üçüncü gününde söyleşiler ve imza etkinlikleri ile devam ettti.  Günün ilk söyleşisinde Yazar Mevlana İdris ve Salih Zengin okurlarla bir araya geldi.

Daha Fazla Göster 15/05/2017 || 62

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler