Kocaeli’nin Genç Kalemleri KOÜ’de

 Kübra Topçuoğlu 04/05/2017 GÜNCEL 2042
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Baştürk Akça koordinatörlüğünde, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu (Radyo Ki) ve Kocaeli Üniversitesi Haber Ajansı (KOÜHA)'nın ortaklığında gerçekleşen 'Genç Kalemler' radyo programının bu haftaki konuğu Kocaeli Fen Lisesi oldu.    
Kocaeli Fen Lisesi öğrencileri, KOÜ İletişim'de radyo programına konuk oldular. Kocaeli Fen Lisesi öğrencileri, KOÜ İletişim'de radyo programına konuk oldular.
Kocaeli Fen Lisesi öğrencileri, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Haber Ajansı'nı (KOÜHA) ziyaret etti. Kocaeli Fen Lisesi öğrencileri, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Haber Ajansı'nı (KOÜHA) ziyaret etti.

Kocaeli’de gazete ya da dergi çıkartan liselerin yaptıkları çalışmaları tanıtmak,  yaşadıkları sıkıntıları, eksiklerini, haber yapımı, tasarım aşamalarında görevlerini ve çabalarını öğrenmek amacıyla düzenlenen 'Genç Kalemler' programına bu hafta Kocaeli Fen Lisesi katıldı. Prof. Dr. Emel Şerife Akça’nın sunumuyla gerçekleşen programa, Kocaeli Fen Lisesi Edebiyat öğretmenleri Turgay Çimen ve Necla Aydın katılırken, gazetenin yapımında yer alan gönüllü öğrenciler de programa misafir oldu.

'Genç Kalemler' programı her pazartesi günü saat 16.00'da Radyo Ki'de yayınlanacak. Kaçıran ve yeniden dinlemek isteyenler ise pazar günü saat 09.00’da tekrar dinleyebilirler. 

GÜNCEL Kategorisindeki diğer haberler

''Atıklara Hem Ham Madde Hemde Çevresel Gözle Bakmalıyız''

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Çevre Mühendisliğİ öğrencileri tarafından Elektronik Atıklar konulu konferans düzenlendi. Prof.Dr.Savaş Ayberk Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe EXITCOM Recycling Firması Gen...

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 19

Yüreklere Sevda Eker Türküler

Kocaeli Üniversite'si Baki Komsuoğlu Konferans Salonu'nda Türk Halk Müziği Korosu konseri gerçekleşti.

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 18

Bir Milletin Var Olma Hikayesi

Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin düzenlediği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü “Gazilerimizin Gözünden” aldı etkinlik Prof. Dr. Servettin Bilir Konferans Salonu’nda gerçekleşti...

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 23

"Çocukların Kalbine Bir Parça Yerleştirmek İster Misin?"

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Üniversite Pazarı’nda Genç İz önderliğinde Kimsesiz Otizmli Çocuklar yararına kermes düzenlendi.

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 24

Sahiplenmenin Farklı Türleri Konuşuldu

Kocaeli Toplum ve Ruh Sağlığı Birimi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyelerinin katılımıyla ''Sahiplenme ve Sahiplenilme'' isimli söyleşi düzenlendi. Kocaeli Büyükşehir...

Daha Fazla Göster 18/04/2018 || 34

Ödüllü Filmler KOÜ Öğrencileri İle Buluştu

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi 3 Mayıs Amfisi’nde gerçekleştirilen Akbank 14. Kısa Film Festivali öğrenciler tarafından ilgiyle karşılandı.

Daha Fazla Göster 16/04/2018 || 32

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler