Vizyonda Bu Hafta

 Kübra Topçuoğlu 24/03/2017 GÜNCEL/ KÜLTÜR & SANAT 321
Bu hafta 5 yeni film beyazperdede yerini alıyor.  
Sonsuz Aşk Sonsuz Aşk
Otoban Otoban
Beyaz Balina Beyaz Balina
Hayat Hayat
Power Rangers Power Rangers

1.       Sonsuz Aşk

Ortak yönleri olmayan Can ve Zeynep birbirlerine aşık olunca hayatlarına birçok engel girer. Başrollerini ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı aşk filminin senaristliğini Deniz Akçay Katıksız, yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız üstleniyor.

2.       Hayat

6 astronot insanlık tarihinde ilk kez Mars’ta hayat olduğuna dair ipuçları bulurlar. Araştırmalar derinleştikçe ortaya daha ilginç sorunlar çıkacaktır. Başrollerini Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal ve Rebecca Ferguson’ın paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Daniel Espinosa oturuyor.

3.       Otoban

Mafya babasından kaçan Casey Stein eski patronunu arayarak kız arkadaşını korumasını ister. Köln’ün bir otobanında kaçış mücadelesi  veren Casey kendisini ve sevgilisini kurtarabilecek mi? Aksiyon türündeki filmin yönetmenliğini ise Eran Creevy  yapıyor.

4.       Beyaz Balina

Ali ve Vahap Anadolu’nun bir köyünde yolları kesişen iki çocuk. Başlarda birbirlerine düşman olsalar da zamanla bu düşmanlık, dostluğa dönüşüyor. Ali’nin okumaya başladığı ama bitiremediği ‘Moby Dick’ romanı iki arkadaşın tutkusuna döner, ancak kitabı bulmak kolay olmayacaktır. Yönetmenliğini Uygur Öztürk’ün üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Efe Karaman, Kaan Ürkmez, Erden Alkan ve Umut Karadağ yer alıyor.

5.       Power Rangers

Aksiyon-macera türündeki film uzaylılar tarafından tehdit altında olan kasabayı korumakla görevli beş genci konu alıyor. 1990’ların kült dizisi Power Rangers serisini yönetmen Dean Israelite beyaz perdeye yeniden taşıyor.  Filmin başrollerini Dacre Montgomery, RJ Cyler, Naomi Scott, Becky G ve Ludi Lin paylaşıyor. 

Kategorisindeki diğer haberler

''Okuma Ailede Başlar”

Kocaeli Üniversitesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitim Bölümü tarafından “Okuma Ailede Başlar” adlı bir etkinlik düzenlendi. Prof. Dr. Servettin Bilir Konferans Salonu'nda gerçekleşen etkinlikte Y...

Daha Fazla Göster 19/03/2018 || 11

Ruhu Doyuran Nağmelere Adım Adım

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) 12. Geleneksel Bahar Şenlikleri için Türk Sanat Müziği korosunun provaları devam ediyor. Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen provalar her yaştan ilgi gör...

Daha Fazla Göster 22/02/2018 || 42

''Duyguya Bırakılan Bestelerde Nota Gerekmez''

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) 12. Geleneksel Bahar Konseri için “Türk Sanat Müziği Korosu” provaları başladı. Koro ekibi, Prof. Dr. Fazıl Özen öncülüğünde Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlık ...

Daha Fazla Göster 15/02/2018 || 215

Akademisyenler ve Tiyatroculardan Beyin Fırtınası

Toplum Ruh Sağlığı Geliştirme Derneği Başkanı Prof. Dr. Bülent Coşkun ve Kocaeli Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Fatih Sevdi önderliğinde "Sanal Gerçeklik ve Sanat Üzerine" adlı söyleşi gerç...

Daha Fazla Göster 09/02/2018 || 124

Akademisyen ve Sanatçılar Sanal Gerçekliği Konuşacak

Daha Fazla Göster 06/02/2018 || 187

“Kocaeli Yalnızca Sanayi Kenti Değil, Sanat Kentidir”

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü tarafından ‘Bir Kent Bir Mekan’ adlı fotoğraf ve video sergisinin açılışı Seka Kağıt Müzesi’nde gerçekleşti.

Daha Fazla Göster 12/12/2017 || 153

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler