Vizyonda Bu Hafta

 Kübra Topçuoğlu 24/03/2017 GÜNCEL/ KÜLTÜR & SANAT 295
Bu hafta 5 yeni film beyazperdede yerini alıyor.  
Sonsuz Aşk Sonsuz Aşk
Otoban Otoban
Beyaz Balina Beyaz Balina
Hayat Hayat
Power Rangers Power Rangers

1.       Sonsuz Aşk

Ortak yönleri olmayan Can ve Zeynep birbirlerine aşık olunca hayatlarına birçok engel girer. Başrollerini ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı aşk filminin senaristliğini Deniz Akçay Katıksız, yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız üstleniyor.

2.       Hayat

6 astronot insanlık tarihinde ilk kez Mars’ta hayat olduğuna dair ipuçları bulurlar. Araştırmalar derinleştikçe ortaya daha ilginç sorunlar çıkacaktır. Başrollerini Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal ve Rebecca Ferguson’ın paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Daniel Espinosa oturuyor.

3.       Otoban

Mafya babasından kaçan Casey Stein eski patronunu arayarak kız arkadaşını korumasını ister. Köln’ün bir otobanında kaçış mücadelesi  veren Casey kendisini ve sevgilisini kurtarabilecek mi? Aksiyon türündeki filmin yönetmenliğini ise Eran Creevy  yapıyor.

4.       Beyaz Balina

Ali ve Vahap Anadolu’nun bir köyünde yolları kesişen iki çocuk. Başlarda birbirlerine düşman olsalar da zamanla bu düşmanlık, dostluğa dönüşüyor. Ali’nin okumaya başladığı ama bitiremediği ‘Moby Dick’ romanı iki arkadaşın tutkusuna döner, ancak kitabı bulmak kolay olmayacaktır. Yönetmenliğini Uygur Öztürk’ün üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Efe Karaman, Kaan Ürkmez, Erden Alkan ve Umut Karadağ yer alıyor.

5.       Power Rangers

Aksiyon-macera türündeki film uzaylılar tarafından tehdit altında olan kasabayı korumakla görevli beş genci konu alıyor. 1990’ların kült dizisi Power Rangers serisini yönetmen Dean Israelite beyaz perdeye yeniden taşıyor.  Filmin başrollerini Dacre Montgomery, RJ Cyler, Naomi Scott, Becky G ve Ludi Lin paylaşıyor. 

Kategorisindeki diğer haberler

“Kocaeli Yalnızca Sanayi Kenti Değil, Sanat Kentidir”

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü tarafından ‘Bir Kent Bir Mekan’ adlı fotoğraf ve video sergisinin açılışı Seka Kağıt Müzesi’nde gerçekleşti.

Daha Fazla Göster 12/12/2017 || 42

''Sevdiğiniz İşi Yapın''

Kocaeli Üniversitesinin kuruluşunun 25. Yıl Etkinlikleri Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde kutlanmaya devam ediyor. Etkinlikler kapsamında öğrencilerle buluşan ünlü karikatürist Selçuk Erdem, &oum...

Daha Fazla Göster 01/12/2017 || 86

İletişim Öğrencileri Mesleği Erbabından Dinledi

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ)  İletişim Fakültesi dört numaralı derslikte Doç. Dr. Mehmet Arslantepe öncülüğünde ‘Fotoğrafçılık’  etkinliği düzenlendi. Yönetmen ve ...

Daha Fazla Göster 29/11/2017 || 143

Kocaeli’de 29 Ekim Cumhuriyet Coşkusu

İzmit’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikle kutlandı. Etkinliğe Pera ve Pinhani konserleri damgasını vurdu. 

Daha Fazla Göster 31/10/2017 || 71

“Başarısız Oldum Ama Asla Pes Etmedim”

Kocaeli Üniversitesi(KOÜ) Reklamcılık Bölümü tarafından düzenlenen ‘Fotoğraf Üzerine Her Şey’ adlı etkinlik Fotoğrafçı Salih Mülayim’in katılımı ile İletişim Fakültesi Derslik 8...

Daha Fazla Göster 30/10/2017 || 78

Gençlik Tutkusu Bookstagram

Hayatın hemen her alanının sanal ortamlara aktarılmaya başlandığı bu çağda kitaplar da bu akıma ayak uydurdu. Bookstagram Topluluğu tam da bu amaçla yola çıktı. Topluluk son dönemlerin en popüler sosyal medya uygulam...

Daha Fazla Göster 09/10/2017 || 3058

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler