Anne Özeniyle Makine Bakımı

 Oğuzhan Eke 10/03/2017 GÜNCEL/ EĞİTİM/ TEKNOLOJİ 2019
 Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Mühendisliği Kulübü tarafından Prof. Dr. Savaş Ayberk Konferans Salonu'nda 'Makina  Kestirimci Bakım konferansı' düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak SDT Ultronik Çözümler Yetkilisi Haristo Belovich katıldı.
Haristo Belovich, Haristo Belovich, "Biz insanların işlerini sevgiyle yapması gerektiğini unuttuk. Sadece yüksek teknolojiye odaklandık" dedi.

Etkinlik, 'SDT Ultrasonik Çözümler' firmasının kısa bir tanıtımı ile başladı. Makine bakımları ve teknolojik çözümler hakkında bilgilendirme yapılan etkinlikte konuşan Haristo Belovich katılımcılara bir fabikada makinaların bakımları ve yapılan yanlışlar hakkında bilgiler verdi.  Konuşmasında insan ve makinalar arasındaki bağa değinen Belovich, “Benim boks eldivenlerim, boks ayakkabılarım ve diğer tüm eşyalara sahip olsam gene de şampiyon olamam, bu cihazlar içinde geçerli en yüksek teknolojiye sahipte olsanız onu kullanamadıktan sonra hiçbir önemi yoktur” dedi.  Ayrıca Belovich fotoğraflarla yanlış yapılmış makine bakımlarının katılımcılara gösterdi. Fabrikaya gelen yeni ve genç çalışanlar her zaman bir şeyler yapmak için çabaladığını söyleyen Belovich, "Onlara en iyi özen gösterilmeli ve değerlendirilmeli." diye belirtti.

"Tek İhtiyacımız Teknoloji Değil"

 Tornavida kullanan birini asla küçümsenmemesi gerektiğini belirten Belovich, "Bir iş daima en iyi teknoloji ile değil yapan kişinin işiyle arasındaki bağı sayesinde gerçekleşir. tek ihtiyacımız teknoloji değil" dedi.

 

Kategorisindeki diğer haberler

Teknolojinin Yeni Rüzgarı: Yazılım

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen "Java ve Bulut Teknolojisinin Günümüzdeki Yeri" adlı etkinlik bugün Prof. Dr. Savaş Ayber...

Daha Fazla Göster 24/04/2017 || 2020

Anne Özeniyle Makine Bakımı

 Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Mühendisliği Kulübü tarafından Prof. Dr. Savaş Ayberk Konferans Salonu'nda 'Makina  Kestirimci Bakım konferansı' düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak SDT Ultronik Ç...

Daha Fazla Göster 10/03/2017 || 2020

Son Eklenen Haberler

En Çok Okunan Haberler